Գլխավոր Հասարակություն Լույս չի լինի

Լույս չի լինի

22
0

«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ դեկտեմբերի 12-ին պլանային և վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`

Երևան քաղաքում՝

11:00-13։00 Խաղաղ Դոնի փ. 23 շենքը, 11:00-17։00 Բյուզանդի փ. 45-55, Լեոյի փ. 20-101, Կոնդի թաղամասի 53-99 սեփական տները հանրային բաժանորդները, Ամիրյան փ. 10, 12, Մաշտոցի պող. 20, Սարյան փ. 27, 29, 31, 33, 35, Մայիսյան փ. 22, 26, 33Ա, Իսրայելյան փ. 30-43, Պարոնյան փ. 7-13, Ձորագյուղի 17, 21 շենքերը և հանրային բաժանորդները, Նոր-Նորքի 5-րդ զանգ.՝ Միկոյան փ. 27, Ավան՝ Դուրյան փ. 43 շենքերը և հարակից ոչ բանկիչ բաժանորդները, Կոմիտաս պող. 35Ա, Սունդուկյան փ. 27, Արաբկիր 39-րդ փ. 30, 47-րդ փ. 4/1, 30, 49-րդ փ. 1, 10 շենքերը, Հյուսիսային ճառագայթի 1-17, Զ. Քանաքեռցու 1-32 սեփական տները, «Վիշկա» ՍՊԸ, «Կլայկ» կահույքի սրահը, Կամազների ավտոպարկը, Բ-2 թաղամասի 14, Դավթաշեն 2-րդ թաղ. 1, 4-րդ թաղ. 29, 49 շենքերը և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները,

Արարատի մարզում՝

10։00-14։00 Մասիս քաղաքի Հանրապետության, Ազատամարտիկների 4, 5, 8 փողոցները և 6-րդ նրբանցքը՝ մասնակի, 10։30-16։00 Արտաշատ քաղաքի Նար Դոսի, Երևանյան, Օգոստոսի 23-ի փողոցները՝ մասնակի, 11։00-13։00 Գայ, Հովտաշատ, Սիփանիկ գյուղերը՝ մասնակի,

Վայոց Ձորի մարզում՝

10։00-15։00 Գողթանիկ գյուղը՝ մասնակի, 10։00-16։00 Եղեգնաձոր քաղաքի Գլաձորյան, Սյունիքի, Այգեձորի փողոցները և Շատին, Զառիթափ գյուղերը՝ մասնակի,

Կոտայքի մարզում՝ 10։00-11։30

Չարենցավան քաղաքի`9-րդ թաղամասի 1-4, 10-րդ թաղամասի 12, 36, 46, 13-րդ թաղամասի 1-11 բնակելի շենքերը, Քոթեջները, Սարալանջ թաղամասը, 10։00-16։00 Կապուտան, Կամարիս, Գեղաշեն գյուղերը մասնակի, Աբովյան քաղաք 2-րդ միկրոշրջանը մասնակի, Էներգետիկական քոլեջի հանրակացարանը, Սարալանջի 10, 11 փողոցները, Սարալանջի փ․ 16 շենքը, 11։00-14։00 Հատիս, Զովաշեն, Ջրաբեր գյուղերը և ավազի հանքերը, 14։00-15։00 Արգել, Քարաշամբ, Թեղենիք գյուղերը, «Սապֆիր», «Արգել», «Բժիշկներ», «Նաիրի», «Տրուդ» այգեգործական ընկերությունները, «Վեոն Արմենիա», «ՎիվաՍել ՄՏՍ», «Յուքոմ» բջջային օպերատորների կայանները և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, 11։00-17։00 Ջրվեժ գյուղը հարակից հանրային բաժանորդները,

Գեղարքունիքի մարզում՝

11։00-12։00 Գեղհովիտ համայնքն ամբողջությամբ, Մարտունի քաղաքի Զորավար Անդրանիկ թաղամասը և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները, 11։00-13։30 Սեմյոնովկա համայնքը և հարակից հանրային բաժանորդները, 11։00-15։00 Երանոս համայնքն ամբողջությամբ և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները, 12։00-13։00 Մադինա և Լեռնակերտ համայնքներն ամբողջությամբ, Ներքին Գետաշենի «Դեմեր» թաղամասը՝ մասնակի և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները,

Շիրակի մարզում՝

10:00-14:00 Աշոցքի տարածաշրջանի Աշոցք գյուղի 1-ին փողոցը (Շվեդական թաղամասը), 11:00-16:00 Գյումրի քաղաքի «Սև բերդ» համալիրը, ռուսական թիվ 102 ռազմաբազան, Սահմանապահ զինամասը, Ղարիբյանյանի խճուղին, Պլեխանով, Ջիվանու, Նալբանդյան փողոցները, Գայի փողոցի վերջնամասը, Ոստիկանության Կումայրիի բաժինը, Գյումրու տեխնոպարկը և հարակից տարածքները,

Սյունիքի մարզում՝

11:00-17:00 Շաղաթ գյուղը մասնակի, 12:00-14:30 Խոզնավար գյուղը և հարակից ոչ բնակիչ բաժանորդները: