Կիրակի , 18 Նոյեմբեր 2018

    outputra5huxgif
    Partly Cloudy
    Home » Լուրեր » Ինչ հանդիպումներ կարելի է դիտել ֆուտբոլային weekend-ին

    Ինչ հանդիպումներ կարելի է դիտել ֆուտբոլային weekend-ին

    Ինչ հանդիպումներ կարելի է դիտել ֆուտբոլային weekend-ին
    Նոյեմբեր 2, 2018 23:52 Լուրեր, Սպորտ, Ֆուտբոլ A+ / A-

    Առաջիկա ֆուտբոլային weekend-ը հագեցած է հրաշալի հանդիպումներով:

    Երևան Տոնավաճառ

    Առաջարկում ենք տեղեկանալ նոյեմբերի 3-ին և 4-ին կայանալիք հանդիպումների մասին:

    Նոյեմբերի 3 / շաբաթ

    Պրեմիեր լիգա / 11-րդ տուր

    16:30 – «Բորնմութ»-«Մանչեսթեր Յունայթեդ»

    19:00 – «Վեսթ Հեմ»-«Բարնլի»

    19:00 – «Քարդիֆ»-«Լեսթեր»

    19:00 – «Նյուքասլ»-«Ուոթֆորդ»

    19:00 – «Էվերթոն»-«Բրայթոն»

    21:30 – «Արսենալ»-«Լիվերպուլ». Հ2

    23:45 – «Վուլվերհեմփթոն»-«Տոտենհեմ»

    Բունդեսլիգա / 10-րդ տուր

    18:30 – «Աուգսբուրգ»-«Նյուրնբերգ»

    18:30 – «Բավարիա»-«Ֆրայբուրգ»

    18:30 – «Բայեր»-«Հոֆենհայմ»

    18:30 – «Վոլֆսբուրգ»-«Բորուսիա» Դ.

    18:30 – «Շալկե»-«Հանովեր»

    21:30 – «Հերտա»-«Լայպցիգ»

    Լա Լիգա / 11-րդ տուր

    16:00 – «Լեգանես»-«Աթլետիկո»

    19:15 – «Ռեալ»-«Վալյադոլիդ». «Կենտրոն»

    21:30 – «Վալենսիա»-«Ժիրոնա»

    23:45 – «Ռայո Վալեկանո»-«Բարսելոնա». «Կենտրոն»

    Ա Սերիա / 11-րդ տուր

    18:00 – «Ինտեր»-«Ջենոա»

    21:00 – «Ֆիորենտինա»-«Ռոմա»

    23:30 – «Յուվենտուս»-«Կալյարի». Матч ТВ

    Լիգա 1 / 12-րդ տուր

    20:00 – «Լիոն»-«Բորդո»

    23:00 – «Դիժոն»-«Նիմ»

    23:00 – «Կան»-«Ռեն»

    23:00 – «Նիս»-«Ամյեն»

    23:00 – «Ռեյմս»-«Մոնակո»

    23:00 – «Ստրասբուր»-«Թուլուզ»

    Բարձրագույն խումբ / 15-րդ տուր

    15:00 – «Ալաշկերտ»-«Շիրակ»

    18:00 – «Գանձասար-Կապան»-«Արցախ»

    Նոյեմբերի 4 / կիրակի

    Պրեմիեր լիգա / 11-րդ տուր

    19:00 – «Մանչեսթեր Սիթի»-«Սաութհեմփթոն»

    20:00 – «Չելսի»-«Քրիստալ Փելաս». Հ2

    Բունդեսլիգա / 10-րդ տուր

    18:30 – «Բորուսիա» Մ.-«Ֆորտունա» Դ.

    21:00 – «Մայնց»-«Վերդեր»

    Լա Լիգա / 11-րդ տուր

    15:00 – «Էյբար»-«Ալավես»

    19:15 – «Վիլյառեալ»-«Լևանտե»

    21:30 – «Ռեալ Սոսյեդադ»-«Սևիլիա»

    21:30 – «Ուեսկա»-«Խետաֆե»

    23:45 – «Բետիս»-«Սելտա». «Կենտրոն»

    Ա Սերիա / 11-րդ տուր

    15:30 – «Լացիո»-ՍՊԱԼ

    18:00 – «Կիևո»-«Սասուոլո»

    18:00 – «Պարմա»-«Ֆրոզինոնե»

    18:00 – «Սամպդորիա»-«Տորինո»

    21:00 – «Բոլոնիա»-«Ատալանտա»

    23:30 – «Ուդինեզե»-«Միլան»

    Լիգա 1 / 12-րդ տուր

    18:00 – «Նանտ»-«Գենգամ»

    20:00 – «Սենտ-Էտյեն»-«Անժե»

    Բարձրագույն խումբ / 15-րդ տուր

    14:00 – «Փյունիկ»-«Բանանց»

    15:00 – «Արարատ»-«Լոռի»


    Նման թեմաներ

    scroll to top