Ուրբաթ , 23 Օգոստոս 2019

    outputra5huxgif
    °
    Home » Լուրեր » Երեւանում եւ 8 մարզերում լույս չի լինելու

    Երեւանում եւ 8 մարզերում լույս չի լինելու

    Երեւանում եւ 8 մարզերում լույս չի լինելու
    Մայիս 27, 2019 10:24 Լուրեր, Հասարակություն A+ / A-

    «Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ մայիսի 27-ին պլանային եւ վերանորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով, հետագայում վթարներից խուսափելու համար կհոսանքազրկվեն`

    Երեւան քաղաքում՝

    10:00-16:00 Պուշկինի փ. 42, 44, 46, 48 շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Սարի թաղի փողոցները եւ շարքերը մասնակի, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորք Մարաշ՝ Արմենակյան փողոցի սեփական տները, Նորքի տուն-ինտերնատի շենքը, Ռուսաստանի Դաշնության դեսպանության մասնաշենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,

    11:00-13:00 Հաղթանակի 2, 3, 6, 11 փողոցները, Հաղթանակի 9-րդ փողոցի 2-րդ նրբանցքը, Հաղթանակի 4-րդ փողոցը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նոր-Նորքի 1-ին զանգ.՝ Ջուղայի փ. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 շենքերը, Նանսենի փ. 1ա, 1, 2, 3, 4, 4/1, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 15/1, 16/1, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 21/1, 21/2, 21/3 շենքերը, Նանսենի 1-ին նրբ. 2, 4, 5, 6 շենքերը, Լվովյան փ. 1, 3, 3/1, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29 շենքերը, Լվովյան նրբ. 2, 4, 8 շենքերը, Սաֆարյան փ. 2, 4, 10,12, 14, 16, 18 շենքերը, Բորյան փ. 2, 6 շենքերը, Գայի պող. 2, 4, 8, 10 շենքերը, թիվ 98, 100, 238, 242, 251 մանկապարտեզները, թիվ 62, 134, 165 դպրոցները, Նոր-Նորքի ոստիկանության բաժինը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,

    11:00-15:00 Նոր-Նորքի 2-րդ զանգ.՝ Մոլդովական փ. 28/1 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Նորք Մարաշ՝ Հովսեփյան փ. 5/5 սեփական տունը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները,

    11:00-16:00 Տիգրան Մեծի պող. 44, 46 շենքերը,

    11:00-17:00 Ղարիբջանյան փողոցի սեփական տները թիվ 86 դպրոցը, Բագրատունյաց պող․ 43, 47 շենքերը, Ե․Թադեւոսյան փ․ 8 շենքը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Հաբարձումյան փ. 1 շենքը, Բաղրամյան պող. 1, 28, 30, 42, 44, 46, 48, 50, 50ա, 50բ շենքերը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Լեռ Կամսար փ. 4 շենքը եւ 1-15 սեփական տները, հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, թիվ 76 դպրոցը,

    Արմավիրի մարզում՝

    11:00-17:00 Փարաքար, Մուսալեռ, Պղտունք եւ Արեւաշատ գյուղերը,

    Արարատի մարզում՝

    10:00-13:00 Եղեգնավան, Լուսառատ, Նոյակ գյուղերը, Արարատ գյուղի թիվ 2392 զորամասը, «Էլ Թի Բի» կազմակերպությունը, Խոր Վիրապ վանքը, Եղեգնավան գյուղի «Ա. Ղազարյան», «Դուշունց Վիկտորիա» ոչ բնակիչ-բաժանորդները եւ «Ղ-Տելեկոմ» ընկերության բջջային կայանը,

    10:00-14:00 Սուրենավան գյուղը,

    10:00-15:00 Արգավանդ գյուղը մասնակի, Արտաշատ քաղաքի Մարքսի, Իսակովի, Աճառյան, Արազի, Այվազովսկի, Բակունցի, Բուդաղյան, Թորոմոնյան, Կասյան, Ներսիսյան, Դուրյան, Օգոստոսի 23-ի եւ Օրբելու փողոցները մասնակի,

    10:30-16:00 Ազատավան գյուղը մասնակի,

    11:00-15:00 Բերքանուշ գյուղը մասնակի,

    Վայոց Ձորի մարզում՝

    10:00-12:00 Արենի եւ Խաչիկ գյուղերը,
    10:00-14:00 Եղեգնաձոր քաղաքի Թամանցիների, Ավագյան, Մշեցի փողոցները մասնակի,

    10:00-16:00 Բարձրունի գյուղը,

    Կոտայքի մարզում՝

    10:00-11:00 Աբովյան քաղաքի «Հակատուբերկուլյոզային դիսպանսեր» ՓԲ ընկերությունը եւ հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդները, Արզնի 2-րդ խճուղին մասնակի,

    10։00-16։00 Ջրվեժի ամառանոցները մասնակի, Ձորաղբյուրի ամառանոցները մասնակի, Աբովյան քաղաքի 2-րդ միկրոշրջանի 23 բազմաբնակարան շենքը, Գեղաշեն եւ Կամարիս գյուղերը,

    Գեղարքունիքի մարզում՝

    09։30-15։30 Ակունք գյուղը, «Յուքոմ», «Վիվասել-ՄՏՍ», «Վեոն Արմենիա» ընկերությունների բջջային կայանները,

    10։00-11։00 Հայրավանք, Բերդկունք, Լճափ գյուղերը, հարակից Սեւան-Գավառ մայրուղու ոչ բնակիչ-բաժանորդները,

    10։30-16։30 Սեւան քաղաքի Ուրենգոյ թաղամասը, Ազնավուրի փողոցը, կոմունալ տնտեսության շենքը, «Սեւանի ՃՇՇ» ՓԲ ընկերությունը, Աէրոնավիգացիան, նախկին քաղաքային հիվանդանոցի շենքը, Ձուկկոմբինատ եւ բուժ․գույք ձեռնարկությունները, «Լիհնիտիս» ընկերությունը, ափամերձ Կոնդի առանձնատների տնտեսությունը, «Տիգրան եւ Վահե», «Զմրուխտե լագունա», «Սամես», «Բեղլու», «Նորալուսին», «Արտյոմ Սնխչյան», «Խոսրով Ասլանյան», «Լարիսա Թադեւոսյան» հանգստի գոտիները,

    Շիրակի մարզում՝

    10:00-14:00 Աշոցքի տարածաշրջանի Փոքր Սեպասար գյուղը,
    10:00-16:00 Անիի տարածաշրջանի Սառնաղբյուր գյուղի 1, 2, 4 փողոցները, Ամասիայի տարածաշրջանի Գտաշեն գյուղը,
    11:00-17:00 Գյումրի քաղաքի «Իմպերիալ» ավտոտեխսպասարկման կայանը եւ հարակից տարածքը եւ «ՈւրախՍիբՍտրոյ»-ի տարածքը,

    Լոռու մարզում՝

    09:00-15:00 Ակներ, Հաղպատ եւ Ծաղկաշատ գյուղերը,

    10:00-16:00 Դսեղ գյուղը մասնակի,

    11:00-15:00 Մեծավան գյուղը,

    Սյունիքի մարզում՝

    11:00-15:00 Արեւիս գյուղը,

    11:00-16:00 Անգեղակոթ գյուղը մասնակի:


    Նման թեմաներ

    scroll to top