11։00-17։00 Գառնի գյուղ մասնակի,
11:00-15:00 Վահագնաձոր գյուղ,
11:00-16:00 Սպիտակ քաղաք՝ Գործարանային, Թաղամաս, Ոփյան, Չարենցի, Առափնյա, Մուրացանի փողոցներ, Քարաձոր, Ղուրսալ, Նոր Խաչակապ, Արևաշող և Շենավան գյուղեր,
Շիրակի մարզ՝
10:00-16:00 Անիի տարածաշրջան՝ Լուսաղբյուր, Շիրակավան և Գուսանագյուղ գյուղեր:
Սպառած էլեկտրաէներգիայի, անջատումների, Ձեր իրավունքներին կամ պարտականություններին վերաբերող, ինչպես նաև այլ հարցերի առնչությամբ կարող եք զանգահարել 1-80 և 0 8000 0 180 շուրջօրյա գործող հեռախոսահամարներով:
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» ընկերությունը հորդորում է հետևել էլեկտրաանվտանգության կանոններին:
«Հայաստանի էլեկտրական ցանցեր» փակ բաժնետիրական ընկերությունը տեղեկացնում է, որ ապրիլի 3-ին պլանային նորոգման աշխատանքներ իրականացնելու նպատակով ժամանակավորապես կդադարեցվի հետևյալ հասցեների էլեկտրամատակարարումը`
10:00-16:00 Նոր Նորք 1-ին զանգ.՝ Լվովյան, Նանսենի փողոցների շենքեր մասնակի, Գայի պողոտայի շենքեր մասնակի, «Էկո Բիլդինգ» ՍՊԸ, «Յունիբանկ» ԲԲԸ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,
11։00-17։00 Կորյունի փ. 5 շենք, Կորյունի նրբ․ 4, 6, 6/1 առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Աբովյան փ. 11, 13, 30, 32, 34, 34ա, 36 շենքեր, Մոսկովյան փ. 7, 9 շենքեր, Սայաթ-Նովայի նրբ․ 76-84 առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Սայաթ-Նովայի պող. 6 շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Թումանյան փ. 15, 25, 27, 27ա, 29 շենքեր, Նալբանդյան փ. 17, 19, 21 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Կողբացի փ. 42, 83 շենքեր, Տերյան փ. 23, 25 շենքեր և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Մաշտոցի պող. 42, 42ա շենքեր, Լալայանց փ. 47ա շենք և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ուլնեցի փ. 8/19-32/13 առանձնատներ, Ա.Խաչատրյան փ. 27-33 շենքեր, Մանուշյան փ. 66-107 առանձնատներ, Այգեկցու փ. 67-103 առանձնատներ, Նորագավիթ 1 փողոց, Նորագավիթ 1 փողոցի 1, 2 նրբանցքների առանձնատներ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ, Ֆուչիկի 1-ին նրբ․ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 14 շենքեր, Ֆուչիկի 2-րդ նրբ․ 1, 2, 3 շենքեր, Ծերենցի փ․ 7, 7Ա, 8, 10 շենքեր, Շահումյան 8 փողոց մասնակի, Ծ.Իսակովի պողոտա և Բաբաջանյան փողոց մասնակի, Նոր Նորք 6-րդ զանգ.՝ Գյուրջյան փ. 62 շենք, Աուտիզմով հիվանդ երեխաների հատուկ դպրոց, թիվ 163 հիմնական դպրոց, Գյուրջյան փողոցի առանձնատներ, «Հին Թաղեր», «Մանուկ-63» ՍՊԸ-ներ, «Թիմ Տելեկոմ» ՓԲԸ և հարակից ոչ բնակիչ-բաժանորդներ,